ART / Oil paintings / Oil painting 12167255
nr 1216 7255
OIL PAINTING
Eric Söderström, interiör med pojke, signed, 1948. Oil on panel, 79x59,
Tyrone Jörlefjord, insjölandskap, monogramsignerad. Olja på duk, 60x121
600
SEK 150
Monday November 12 2018
at 19:55:17
10/11 16:25:20
100 kr
12/11 19:35:29